Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu


                    

11.          AK Jovica Stanojević                        Datum ispita: 27.12.2011.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Životić Isidora
2. Đenić Aleksandar

6. KYU
1. Smičiklas Damjan
2. Stamenković Jelena

 

 

 

 

10.          AK SEISHIN Zemun                         Datum ispita: 03.11.2011.          Ispitivač: Srđan Pranić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Filipović Biljana
2. Vasiljević Marijana
3. Vučetić Milan
4. Kecman Nemanja
5. Vujnić Nikola

 



 

 

 

9.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad         Datum ispita: 31.10.2011.          Ispitivač: NIkola Stojanović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Glendža Dejan
2. Milojević Srđan
3. Bubulj Strahinja

4. KYU
1. Mijić Dejan
2. Petrović Ivana
3. Firanji Tamaš



 

 

 

8.          AK Tisa Zrenjanin                              Datum ispita: 03.07.2011.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Bečkei Zoltan
2. Rimai Josip

2. KYU
1. Stanić Nikola

3. KYU
1. Vujaković Dragomir

4. KYU
1. Vaštag Endre
2. Ripak Igor
3. Benak Laslo


5. KYU
1. Hromičik Filip
2. Ikić Miloš
3. Švarc Zoltan
4. Avramov Goran
5. Ivanov Dimitrije
6. Simić Stevan
7. Lovčević Mladen
8. Jovanović Dušan
9. Roćenović Ognjen
10. Gligorić Slobodan


11. Vojnović Igor
12. Mikloš Tinde
13. Stojanović Bojan
14. Marinkov Nebojša
15. Dušanić Aleksandar
16. Milutinović Mihajlo
17. Lakatuš Filip
18. Đuričić Miroslav
19. Stojadinović Nenad
20. Bojanić Marina

6. KYU
1. Markov Boris
2. Stojanov Marko
3. Stojanov Luka
4. Jenei Monika
5. Bandin Branislav
6. Kiseljev Vladimir
7. Isakov Trifun
8. Stankov Marko
9. Prvin Zoran

 

7.          AK SHIWASU Novi  Sad                      Datum ispita: 25.06.2011.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Stanković Vladimir
2. Radujković Dragan

5. KYU
1. Dimić Nikola


6. KYU
1. Mišić Radovan
2. Gavrilović Milan
3. Gvozden Vladimir

 

 

 

 

6.          AK SEISHIN Beograd                           Datum ispita: 06.06.2011.         Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Đorđević Srećko

5. KYU
1. Janković Relja
2. Janković Srđan

6. KYU
1. Đurić Igor
2. Stojanović Luka
3. Bursać Maja
4. Miljković Vanja
5. Minitrijević Mladen









 

5.          AK DUNAV                                         Datum ispita: 03.06.2011.          Ispitivač: Jelena Drvendžija, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Komtina Marija
2. Maričić Petar

6. KYU
1. Filipović Sofija
2. Jovanović Milomir
3. Bosanac Vasij

 









 

 

4.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad        Datum ispita: 09.05.2011.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Nikolić Milan

6. KYU
1. Miličić Vanja
2. Dimitrov Valentina
3. Dimitrov Nikola

 

 

 

 

3.          AK Jovica Stanojević                       Datum ispita: 06.03.2011.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Tabaković Đorđe
2. Aleksić Petar
3. Vender Slaviša

4. KYU
1. Životić Isidora
2. Đenić Aleksandar
3. Gašić Valentin

5. KYU
1. Vacić Darko
2. Maanojlović Nikola

6. KYU
1. Živković Radmila
2. Berić Braniša
3. Mrinković Biljana
4. Ranković Vuk
5. Vučinić Luka
6. Bogdan Miloš
7. Cvetković Agata





 

 

2.          AK SEISHIN Beograd                      Datum ispita: 02.02.2011.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Bursać Aleksa
2. Kostre Marko
3. Ikodinovič Bojana

3. KYU
1. Brdar Luka
2. Bajčeta Bojan
3. Dmitrović Viktor

4. KYU
1. Banović Strahinja
2. Novevski Aleksa



5. KYU
1. Marić Ognjen
2. Đorđević Jovan
3. Međedović Kosta



6. KYU
1. Janković Relja
2. Janković Srđan
3. Kočović Marko
4. Mitrović Kosta

 

1.          AK Tisa Zrenjanin                          Datum ispita: 16.01.2011.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Torde Beli
2. Aćin Nevena
3. Jovanović Isidora

4. KYU
1. Čvorović Ivan 

6. KYU
1. Šarić Nikola
2. Stojadinović Nenad
3. Marinkov Nebojša
4. Lakatuš Filip
5. Hromčik Filip
6. Bojanić Marina
7. Džakula Ina
8. Vojnov Ivana
9. Egete Žolt
10. Švarc Zoltan
 

 

11. Avramov Goran
12. Ivanov Dimitrije
13. Simić Stevan
14. Lovčević Mladen
15. Jovanović Dušan
16. Roćenović Ognjen
17. Gligorić Slobodan
18. Vojnović Igor
19. Tinde Mikolš
20. Stojanović Bojan
21. Milutin Sanja




22. Dušanić Aleksandar
23. Ikić Miloš
24. Đuričić Miroslav



 

 

 

Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu


                   

19.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad          Datum ispita: 22.12.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević 3. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Glenža Dejan
2. Maodus Nikola
3. Pavlica Luka
4. Bubulj Srahinja

5. KYU
1. Major Luka
2. Kostrešević Sanja
3. Miljić Dejan
4. Papić Luka
5. Firanji Tomas
6. Prvanov Milan
7. Petrović Ivana

4. KYU
1. Radujković Dragan
2. Knežević Mirko
3. Dejanović Stefan

5. KYU
1. Bogdanović Nikola
2. Stanković Vladimir 

 

 

18.        AK BUSHIO Niš                                    Datum ispita: 10.10.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Blagojević Nikola

       

 

17.        AK Jovica Stanojević                          Datum ispita: 28.09.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Životić Isidora
2. Milošević Igor

7. KYU
1. Smičikles Damjan

     

 

16.        AK Tisa Zrenjanin                                 Datum ispita: 27.06.2010.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Tubić Aleksandar
2. Stojičić Nikola
3. Sarić Nenad
4. Adamović Stefan

2. KYU
1. Bečkei Zoltan

3. KYU
1. Stanić Nikola
2. Markov Marko
3. Markov Vladimir

4. KYU
1. Markov Goran
2. Đurčok Danko
3. Mirčetić Savica
4. Živanov Nikola
5. Vujaković Dragomir

5. KYU
1. Vaštak Endre
2. Benak Laslo
3. Ripak Igor
4. Stanisavljević Igor

6. KYU
1. Milutinović Mihajlo
2. Gerhardt Boris
3. Mihailović Stevan 
4. Petrašku  Marinela
5. Kovačević Marijana

 

15.        AK Jovica Stanojvić                              Datum ispita: 23.06.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Malenović Lena
2. Nikolovski Lazar
3. Nikolić Anja
4. Živković Marija
5. Babić Jovan
6. Jevtić Sanja
7. Jendrišek Luka
8. Jovanović Nemanja

       

 

14.        AK SHIWASU Novi Sad                          Datum ispita: 20.06.2010.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Jovanov Predrag

2. KYU
1. Elez Borislav

4. KYU
1. Radujković Dragan
2. Knežević Mirko
3. Dejanović Stefan

5. KYU
1. Bogdanović Nikola
2. Stanković Vladimir 

6. KYU
1. Popov Nebojša
2. Babić Branko
3. Lazić Milan
4. Šnur Robert
5. Šnur Danijel
6. Kantar Momir
7. Milić Jelena
8. Radovanović Miloš
9. Dimić Nikola
10. Šudicki Florijan

 

13.          AK VRŠAC                                            Datum ispita: 18.06.2010.          Ispitivač: Vojkan Milenković, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Milovanović Vera
2. Zavišin Božidar

3. KYU
1. Dabović Ivan
2. Ranković Slavica

6. KYU
1. Ranković Milica
2. Ranković Jelena 

   

 

12.        AK SEISHIN Beograd                             Datum ispita: 16.06.2010.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Biberdđić Dimitrije
2. Đorđević Srećko 

5. KYU
1. Banović Strahinja

6. KYU
1. Marić Ognjen

 

 

 

11.          AK Jovica Stanojević                          Datum ispita: 06.06.2010.         Ispitivač: Jelena Vrzić , 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Komatina Mariija
2. Luković Ivona

 



 

 

10.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad           Datum ispita: 04.06.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Škrivanko Marijana














 

9.          AK BUSHIDO Niš                                   Datum ispita: 15.06.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Pavlović Martin


4. KYU
1. Aleksić Petar

 

 

 



8.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 15.04.2010.          Ispitivač: Jelena Vržić, 6. DAN Aikikai

 

7. KYU
1. Malinić Ana

 













 

7.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 07.04.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Petrović Snežana

6. KYU
1. Maričić Petar


 









 

 

6.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 03.03.2010.         Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Jevtić Sanja
2. Jovanović Nemanja

5. KYU
1. Mirković Andrej 

6. KYU
1. Živančević Natalija











 

5.          AK BUSHIDO Niš                                   Datum ispita: 21.02.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Manojlović Nikola
2. Cvetković Nikola
3. Đorđević Dušan
4. Vacić Darko



 









 

 

4.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad           Datum ispita: 10.02.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Nićifirović Milan
2. Cikarić Nebojša

2. KYU
1. Nađ Nina
2. Janković Jelena

3. KYU
1. Horvat Marina



5. KYU
1. Glendža Dejan
2. Pavlica Luka
3. Bubulj Strahinji
4. Pujić Miloš
5. Maodus Nikola



6. KYU
1. Nikolić Milan
2. Sekulić Nataša
3. Major Luka
4. Kostrešević Sanja
5. Djurić Simona
6. Mijić Dejan
7. Sobić Nina
8. Pele Davor
9. Papić Luka
10. Firanji Tamas
11. Kopanja Slobodan
12. Petrović Ivana

 

3.          AK SEISHIN                                          Datum ispita: 06.02.2010.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Grbić Marko
2. Kostre Marko
3. Bursać Aleksa
4. Ikodinović Bojana

4. KYU
1. Brdar Luka
2. Dmitrović Viktor
3. Paunović Petar
4. Bajčeta Bojan


5. KYU
1. Biberdžić Dimitrije
2. Đorđević Srećko

6. KYU
1. Čubrilo Nikola
2. Međedović Kosta
3. Banović Strahinja
4. Đorđević Jovana








 

 

2.          AK TISA Zrenjanin                                Datum ispita: 10.01.2010.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Dimitrovski Mina
2. Đekić Miroslav

4. KYU
1. Kastrati Stefan
2. Aćin Nevena
3. Jovanović Isidora
4. Bogunović Marko

5. KYU
1. Čvorović Ivan



6. KYU
1. Benak Laslo
2. Vaštag Endro
3. Ripak Igor







 

1.          AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 03.01.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Milosević Igor
2. Despotović Darko
3. Milošević Dušan
4. Lazić Igor
5. Lazić Predrag
6. Životić Isidora

 

 

 









 

 

 

Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu

 

 

Novembarski aikido seminar - Beograd                                            Datum ispita: 15.11.2014.            

 Ispitivači: Michele Quaranta 6.DAN i Jelena Vrzić 6.DAN

 

SHODAN
1. Đorđević Srećko /seishin dojo/
2. Ikodinović Bojana /seishin dojo/
3. Stefanov Aleksandar /Tisa dojo
4. Vender Slaviša /Bushido  dojo/



NIDAN
1. Benak Goran /seishin dojo/
2.Marović Marko /Aikido Ikeda dojo/
3. Pavlica Vladimir /Aikido Ikeda dojo/

SANDAN
1. Stojanović Nikola /Aikido Ikeda dojo/

 YONDAN

1. Drvendžija Jelena /Dunav dojo/
2. Dejanović Aleksandar

 

 

13.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad            Datum ispita: 24.12.2014.          Ispitivač: Nikola Stojanović 3. DAN

 

1. KYU
1. Kostovski Damir


6. KYU
1. Mirković Slađana

 

 

 

 

12.        AK SEISHIN                                           Datum ispita: 08.12.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN

 

2. KYU
1. Mitić Aleksandar


 

     

 

11.        AK BUSHIDO Niš                             Datum ispita: 15.06.2014.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Cvetanović Agata

 











 

10.          AK TISA                                         Datum ispita: 05.07.2014.         Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Živković Goran
2. Torde Bela
3. Vaštag Endre

2. KYU
1. Stojković Miroslav
2. Lovčević Mladen
3. Mikloš Tinde
4. Dušanić Aleksandar
5. Jovanović Dušan

3. KYU
1. Hemert Danijel
2. Selak Dragan
3. Simin Dimitrije
4. Pješčić Siniša
5. Legac Ivan
6. Blažević Nina
7. Tomić Aljoša

4. KYU
1. Borislav Boškov

5. KYU
1. Ljeljak Vladimir
2. Selak Nikolina
3. Jovanović Marina
4. Stojiljković Vanja
5. Stefanović Stefan
6. Majstorović Rajko

 

6. KYU
1. Vujanić Željko
2. Protić Stefan
3. Đuričić Aleksandar
4. Stojiljković Jelena
5. Rikić Jovana
6. Petković Jovana
7. Keči Teodora
8. Keči Ovidiju

 

 

9.        AK SEISHIN                                         Datum ispita: 22.06.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN

 

1. KYU
1. Banović Strahinja


 2. KYU

1. Međedović Kosta

4. KYU
1. Kundačina Dmitra
2. Ranđić Tijana
3. Bojan Nestorović
4. Petar Terzić

5. KYU

1. Simović Danilo

6. KYU

1. Tatalović Aleksandar

 

                 

8.        AK "DUNAV"                                         Datum ispita: 16.06.2014.          Ispitivač: Jelena Drvendžija 3. DAN

 

1. KYU
1. Snežana Petrović

4. KYU
1. Živković Dejan

5. KYU
1. Rajković Ana
2. Čotra Marko

6. KYU
1. Kostić Dragana

2. Solar Nikolić Dino

 

  

 

7.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad            Datum ispita: 15.06.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN, Nikola Stojanović 3. DAN

 

1. KYU
1. Bubulj Strahinja


2. KYU
1. Mamić Damir
2. Mitković Miloš

6. KYU
1. Đerman Neda
2. Tošić Danilo
3. Savić Dragan
4. Đurić Nikola
5. Jeftić Ljubomir
6. Mitreski Aleksa

 

 

 

6.        AK SEISHIN Zemun                               Datum ispita: 10.04.2014.          Ispitivači: Srđan Pranić 3. DAN, Boško Jelić 4. DAN

 

6. KYU
1. Grozdanić Bojana
2. Milovanović Jovan
3. Manigoda Matija
4. Jovanović Ozred
5. Šorgić Mihailo
6. Kolev Valentina

 

 

 

 

 

5.        AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 05.01.2014.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Stamenković Jelena
2. Vojvodić Miljan
3. Smičiklas Damjan


6.KYU
1. Trninić Jovana
2. Andrić Mirela
3. Mojsić Branislav
4. Škorić Anđela

 

 

 

 

4.          AK SHIWASU Novi Sad                        Datum ispita: 08.03.2014.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Gvozden Vladimir

5. KYU
1. Jovančević Siniša

6. KYU
1. Ivanović Danilo
2. Jović Vladislav
3. Velikić Blagoja
4. Blagojević Dalibor


   

 

3.        AK SEISHIN                                           Datum ispita: 07.02.2014.          Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Dordević Srećko   
 

3. KYU
1. Spalević Aleksandra

4. KYU
1. Barišić Andrija   



5. KYU
1. Kundačina Maša
2. Đošić Dejan
3. Pantić Strahinja


6. KYU
1. Zečević Jovan
2. Bugarski Mihailo
3. Umićević Ana
4. Jonić Jovana



 

 

2.          AK TISA                                               Datum ispita: 11.02.2014.         Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Stanić Nikola

2. KYU
1. Čvorović Ivan
2. Mirčetić Marko
3. Mirčetić Savica
4. Markov Marko

3. KYU
1.Marinkov Nebojša

5. KYU
1. Babić Dragan
2. Katalin Stefan

6. KYU
1. Jovanović Marina
2. Divjaković Daniel
3. Stefanović Stefan
4. Jančić Ivana
5. Vlahinić Milica
6. Ljeljak Vladimir
7. Majstorović Rajko
8. Selak Nikolina
9. Stojiljković Vanja

 

1.        AK BUSHIDO Niš                                    Datum ispita: 05.01.2014.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Novaković Aleksa
2. Minić Nikola

 












 

 

 

 

Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu

                   

14.        AK Jovica Stanojević Beograd             Datum ispita: 25.11.2013.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Denić Aleksandar

5. KYU
1. Počuča Saša
2. Rakić Milan
3. Bogdanović Pavle

 

 

 

 

13.          AK SHIWASU Novi Sad                        Datum ispita: 21.09.2013.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Vladimir Stanković

5. KYU
1. Robert Mocni
2. Bojana Banjanin

 

   

 

12.        AK TISA Zrenjanin                                Datum ispita: 30.06.2013.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1.Aleksandar Stefanov     
 

2. KYU
1. Endre Vaštag
2. Laslo Benak
3. Bela Torde

3. KYU
1. Igor Vojnović
2. Mladen Lovčević
3. Tinde Mikloš
4. Miroslav Stojković
5. Aleksandar Dušanić    



4. KYU
1. Nemanja Knežević
2. Ivan Legac
3. Dimitrije Simin
4. Nina Blažević
5. Aljoša Tomić
6. Siniša Pješčić



5. KYU
1. Boris Markov
2. Milica Rikić
3. Borislav Boškov
4. Filip Jovanović

6. KYU
1. Ivan Vijoglavin
2. Stefan Katalin
3. Dragan Babić



 

11.          AK DUNAV                                            Datum ispita: 26.06.2013.         Ispitivač: Jelena Drvendžija , 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Dejan Živković

6. KYU
1. Ana Rajović
2. Marko Čotra



 

 

10.        AK SHIWASU Novi Sad                          Datum ispita: 16.06.2013.          Ispitivač: Nemanja Popović 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Tamaš Firanji

6. KYU
1. Zdravko Dugonjić
2. Alesandar Čude

6. KYU
1. Boris Filipović
2. Milan Ćupeljić
3. Milko Stanojević
4. Milenko Mlazev
5. Lena Sekarić
6. Damir Mamić
7. Dejan Marković
8. Igor Aćimović
9. Danijel Zarija
10. Miloš Mitković










 

9.          AK SEISHIN Beograd                            Datum ispita: 13.06.2013.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Bojan Nestorović
2. Petar Terzić
3. Dmitra Kundačina
4. Tijana Ranđić


6. KYU
1. Dejan Đošič
2. Strahinja Pantić
3. Maša Kundačina

 

 

 



8.          AK BUSHIDO Niš                                    Datum ispita: 21.04.2013.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Slaviša Vender

4. KYU
1. Agata Cvetanović













 

7.          AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 04.04.2013.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Snežana Bjelogrlić
2. Pavle Bogdanović




 









 

 

6.          AK SEISHIN Beograd                             Datum ispita: 01.04.2013.         Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Aleksa Novevski
2. Strahinja Banović

 













 

5.          AK VRŠAC                                              Datum ispita: 26.02.2013.          Ispitivač: Vojkan Milenković, 4. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Marko Radojčić

5. KYU
1. Filip Bogdanović


6. KYU
1. Slobodan Ćosić
2. Veljko Srndaćević









 

 

4.          AK SEISHIN Beograd                            Datum ispita: 09.02.2013.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Srđan Janković
2. Relja Janković
3. Kosta Međedović
4. Jovan Đorđević

4. KYU
1. Luka Stojanović
2. Aleksandra Spalević

5. KYU
1. Andrija Barišić



6. KYU
1. Petar Terzić
2. Bojan Nestorović







 

3.          AK SHIWASU Novi Sad                          Datum ispita: 26.01.2013.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Vladimir Stanković

4. KYU
1. Nebojša Popović
2. Vladimir Gvozden
3. Milan Gavrilović


5. KYU
1. Miroslav Plavšić
2. Marina Gazić
3. Jelena Višekruna
4. Jelena Majstorović
5. Maja Ljubičić
6. Dragan Radaković
7. Zoran Jelić 

6. KYU
1. Nemanja Pajić
2. Nataša Mišić
3. Siniša Jovančević
4. Aleksandar Gvozden
5. Bojana Banjanin
6. Robert Mocni







 

 

2.          AK TISA Zrenjanin                                Datum ispita: 13.01.2013.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Dušan Maletić

6. KYU
1. Milan Perić
2. Milica Rikić
3. Borislav Boškov
4. Filip Jovanović
5. Velimir Tepić
6. Miloš Mirković
7. Isak Eremić
8. Ognjen Čavić













 

1.          AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 05.01.2013.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Aleksandar Đenić

4. KYU
1. Braniša Berić
2. Dejan Pajović


6. KYU
1. Igor Nikolić
2. Marko Milekić
3. Luka Tatović
4. Uroš Tatović
5. Saša Počuča
6. Milan Rakić

 









 

 

 

Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu

                   

8.        AK AID Novi Sad                               Datum ispita: 28.12.2012.          Ispitivac: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Aleksandar Bognar

2. KYU
1. Damir Kotovski
2. Strahinja Bubanj
3. Dejan Glendža

3. KYU
1. Ivana Petrović
2. Dejan Mijić 

 

 

 

7.          AK TISA Zrenjanin                            Datum ispita: 24.06.2012.          Ispitivac: Aleksandra Šutović, 3. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Goran Živković
2. Isidora Jovanović

3. KYU
1. Marko Mirčetić
2. Slavica Mirčetić
3. Ivan Čvorović
4. Laslo Benak
5. Endre Vaštag

4. KYU
1. Miloš Ikić
2. Mihailo Milutinović
3. Nenad Stojadinović
4. Nebojša Marinkov
5. Miroslav Stojković
6. Tinde Mikloš
7. leksandar Dušanić
8. Miroslav Đuričić
9. Slobodan Gligorić
10. Dušan Jovanović
11. Mladen Lovčević
12. Bojan Stojanović
13. Igor Vojnović
14. Stevan Simić
15. Ognjen Roćenović

5. KYU
1. Trifun Isakov
2. Ivan Legac
3. Zoran Prvin
4. Marko Stojanov
5. Luka Stojanov
6. Jelena Ilić
7. Nina Blažević
8. Aljoša Tomić
9. Marija Presječan
10. Nevena Dudaš
11. Siniša Pješčić
12. Angelika Wagner
13. Dimitrije Simin

6. KYU
1. Marko Pilipović
2. Duško Pilipović

 

6.        AK SEISHIN Beograd                            Datum ispita: 16.06.2012.          Ispitiva: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Bojana Ikodinović

2. KYU
1. Srećko Đorđević

5. KYU
1. Vladimir Hrvaćanin
2. Kosta Mitrović
3. Nikola Peruničić
4. Aleksandra Spalević
5. Ranko Stefanović



6. KYU
1. Zorica Jakovljević
2. Dragan Mandić
3. Ljiljana Bogdanović
4. Selma Žnidaršić
5. Dmitra Kundačina
6. Tijana Ranđić
7. Andrija Barišić







 

5.          AK AID Novi Sad                                Datum ispita: 18.05.2012.          Ispitivac: Nikola Stojanović, 2. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Luka Major

5. KYU
1. Vanja Miličić

6. KYU
1. Marko Petković
2. Dejan Babić
3. Zdravko Dugonjić
4. Aleksandar Čude

 

 

4.        AK Bushido Niš                                   Datum ispita: 08.04.2012.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Slaviša Vender

5. KYU
1. Agata Cvetanović

6. KYU
1. Miloš Tomić
2. Dušan Rančić









 

3.          AK Jovica Stanojević Beograd         Datum ispita: 09.03.2012.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Braniša Berić
2. Merskani Abdelouaheb
3. Luka Vučinić

6. KYU
1. Dejan Pejović

 

 

 

 

2.          AK Seishin Beograd                              Datum ispita: 04.02.2012.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Aleksa Novevski
2. Strahinja Banović

4. KYU
1. Kosta Međedović
2. Jovan Đorđević
3. Srđan Janković
4. Relja Janković

5. KYU
1. Luka Stojanović
2. Vanja Miljković



6. KYU
1. Aleksandra Spalević
2. Ranko Stefanović
3. Andrija Bošnjak
4. Vladimir Hrvaćanin
5. Mihailo Joksimović
6. Nikola Peruničić
7. Ilija Novaković
8. Sreten Aleksić
9. Nikola Vučinić







 

1.          AK Tisa Zrenjanin                                 Datum ispita: 15.01.2012.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Jelena Ilić
2. nina Blažević
3. Slobodan Jović
4. Laslo Junior Radonjić
5. Dušan Maletić


6. Aljoša Tomić
7. Marija Presječan
8. Nevena Dudaš
9. Siniša Pješčić
10. Aleksandar cvetanović


11. Aleksandar Šaganović
12. Dragan Janković
13. Ivan Legac
14. Angelika Wagner
15. Dimitrije Simin