Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu

 

 

Novembarski aikido seminar - Beograd                                            Datum ispita: 15.11.2014.            

 Ispitivači: Michele Quaranta 6.DAN i Jelena Vrzić 6.DAN

 

SHODAN
1. Đorđević Srećko /seishin dojo/
2. Ikodinović Bojana /seishin dojo/
3. Stefanov Aleksandar /Tisa dojo
4. Vender Slaviša /Bushido  dojo/



NIDAN
1. Benak Goran /seishin dojo/
2.Marović Marko /Aikido Ikeda dojo/
3. Pavlica Vladimir /Aikido Ikeda dojo/

SANDAN
1. Stojanović Nikola /Aikido Ikeda dojo/

 YONDAN

1. Drvendžija Jelena /Dunav dojo/
2. Dejanović Aleksandar

 

 

13.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad            Datum ispita: 24.12.2014.          Ispitivač: Nikola Stojanović 3. DAN

 

1. KYU
1. Kostovski Damir


6. KYU
1. Mirković Slađana

 

 

 

 

12.        AK SEISHIN                                           Datum ispita: 08.12.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN

 

2. KYU
1. Mitić Aleksandar


 

     

 

11.        AK BUSHIDO Niš                             Datum ispita: 15.06.2014.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Cvetanović Agata

 











 

10.          AK TISA                                         Datum ispita: 05.07.2014.         Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Živković Goran
2. Torde Bela
3. Vaštag Endre

2. KYU
1. Stojković Miroslav
2. Lovčević Mladen
3. Mikloš Tinde
4. Dušanić Aleksandar
5. Jovanović Dušan

3. KYU
1. Hemert Danijel
2. Selak Dragan
3. Simin Dimitrije
4. Pješčić Siniša
5. Legac Ivan
6. Blažević Nina
7. Tomić Aljoša

4. KYU
1. Borislav Boškov

5. KYU
1. Ljeljak Vladimir
2. Selak Nikolina
3. Jovanović Marina
4. Stojiljković Vanja
5. Stefanović Stefan
6. Majstorović Rajko

 

6. KYU
1. Vujanić Željko
2. Protić Stefan
3. Đuričić Aleksandar
4. Stojiljković Jelena
5. Rikić Jovana
6. Petković Jovana
7. Keči Teodora
8. Keči Ovidiju

 

 

9.        AK SEISHIN                                         Datum ispita: 22.06.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN

 

1. KYU
1. Banović Strahinja


 2. KYU

1. Međedović Kosta

4. KYU
1. Kundačina Dmitra
2. Ranđić Tijana
3. Bojan Nestorović
4. Petar Terzić

5. KYU

1. Simović Danilo

6. KYU

1. Tatalović Aleksandar

 

                 

8.        AK "DUNAV"                                         Datum ispita: 16.06.2014.          Ispitivač: Jelena Drvendžija 3. DAN

 

1. KYU
1. Snežana Petrović

4. KYU
1. Živković Dejan

5. KYU
1. Rajković Ana
2. Čotra Marko

6. KYU
1. Kostić Dragana

2. Solar Nikolić Dino

 

  

 

7.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad            Datum ispita: 15.06.2014.          Ispitivač: Boško Jelić 4. DAN, Nikola Stojanović 3. DAN

 

1. KYU
1. Bubulj Strahinja


2. KYU
1. Mamić Damir
2. Mitković Miloš

6. KYU
1. Đerman Neda
2. Tošić Danilo
3. Savić Dragan
4. Đurić Nikola
5. Jeftić Ljubomir
6. Mitreski Aleksa

 

 

 

6.        AK SEISHIN Zemun                               Datum ispita: 10.04.2014.          Ispitivači: Srđan Pranić 3. DAN, Boško Jelić 4. DAN

 

6. KYU
1. Grozdanić Bojana
2. Milovanović Jovan
3. Manigoda Matija
4. Jovanović Ozred
5. Šorgić Mihailo
6. Kolev Valentina

 

 

 

 

 

5.        AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 05.01.2014.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Stamenković Jelena
2. Vojvodić Miljan
3. Smičiklas Damjan


6.KYU
1. Trninić Jovana
2. Andrić Mirela
3. Mojsić Branislav
4. Škorić Anđela

 

 

 

 

4.          AK SHIWASU Novi Sad                        Datum ispita: 08.03.2014.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Gvozden Vladimir

5. KYU
1. Jovančević Siniša

6. KYU
1. Ivanović Danilo
2. Jović Vladislav
3. Velikić Blagoja
4. Blagojević Dalibor


   

 

3.        AK SEISHIN                                           Datum ispita: 07.02.2014.          Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Dordević Srećko   
 

3. KYU
1. Spalević Aleksandra

4. KYU
1. Barišić Andrija   



5. KYU
1. Kundačina Maša
2. Đošić Dejan
3. Pantić Strahinja


6. KYU
1. Zečević Jovan
2. Bugarski Mihailo
3. Umićević Ana
4. Jonić Jovana



 

 

2.          AK TISA                                               Datum ispita: 11.02.2014.         Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Stanić Nikola

2. KYU
1. Čvorović Ivan
2. Mirčetić Marko
3. Mirčetić Savica
4. Markov Marko

3. KYU
1.Marinkov Nebojša

5. KYU
1. Babić Dragan
2. Katalin Stefan

6. KYU
1. Jovanović Marina
2. Divjaković Daniel
3. Stefanović Stefan
4. Jančić Ivana
5. Vlahinić Milica
6. Ljeljak Vladimir
7. Majstorović Rajko
8. Selak Nikolina
9. Stojiljković Vanja

 

1.        AK BUSHIDO Niš                                    Datum ispita: 05.01.2014.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Novaković Aleksa
2. Minić Nikola