Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu


                   

19.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad          Datum ispita: 22.12.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević 3. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Glenža Dejan
2. Maodus Nikola
3. Pavlica Luka
4. Bubulj Srahinja

5. KYU
1. Major Luka
2. Kostrešević Sanja
3. Miljić Dejan
4. Papić Luka
5. Firanji Tomas
6. Prvanov Milan
7. Petrović Ivana

4. KYU
1. Radujković Dragan
2. Knežević Mirko
3. Dejanović Stefan

5. KYU
1. Bogdanović Nikola
2. Stanković Vladimir 

 

 

18.        AK BUSHIO Niš                                    Datum ispita: 10.10.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Blagojević Nikola

       

 

17.        AK Jovica Stanojević                          Datum ispita: 28.09.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Životić Isidora
2. Milošević Igor

7. KYU
1. Smičikles Damjan

     

 

16.        AK Tisa Zrenjanin                                 Datum ispita: 27.06.2010.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Tubić Aleksandar
2. Stojičić Nikola
3. Sarić Nenad
4. Adamović Stefan

2. KYU
1. Bečkei Zoltan

3. KYU
1. Stanić Nikola
2. Markov Marko
3. Markov Vladimir

4. KYU
1. Markov Goran
2. Đurčok Danko
3. Mirčetić Savica
4. Živanov Nikola
5. Vujaković Dragomir

5. KYU
1. Vaštak Endre
2. Benak Laslo
3. Ripak Igor
4. Stanisavljević Igor

6. KYU
1. Milutinović Mihajlo
2. Gerhardt Boris
3. Mihailović Stevan 
4. Petrašku  Marinela
5. Kovačević Marijana

 

15.        AK Jovica Stanojvić                              Datum ispita: 23.06.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Malenović Lena
2. Nikolovski Lazar
3. Nikolić Anja
4. Živković Marija
5. Babić Jovan
6. Jevtić Sanja
7. Jendrišek Luka
8. Jovanović Nemanja

       

 

14.        AK SHIWASU Novi Sad                          Datum ispita: 20.06.2010.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Jovanov Predrag

2. KYU
1. Elez Borislav

4. KYU
1. Radujković Dragan
2. Knežević Mirko
3. Dejanović Stefan

5. KYU
1. Bogdanović Nikola
2. Stanković Vladimir 

6. KYU
1. Popov Nebojša
2. Babić Branko
3. Lazić Milan
4. Šnur Robert
5. Šnur Danijel
6. Kantar Momir
7. Milić Jelena
8. Radovanović Miloš
9. Dimić Nikola
10. Šudicki Florijan

 

13.          AK VRŠAC                                            Datum ispita: 18.06.2010.          Ispitivač: Vojkan Milenković, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Milovanović Vera
2. Zavišin Božidar

3. KYU
1. Dabović Ivan
2. Ranković Slavica

6. KYU
1. Ranković Milica
2. Ranković Jelena 

   

 

12.        AK SEISHIN Beograd                             Datum ispita: 16.06.2010.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Biberdđić Dimitrije
2. Đorđević Srećko 

5. KYU
1. Banović Strahinja

6. KYU
1. Marić Ognjen

 

 

 

11.          AK Jovica Stanojević                          Datum ispita: 06.06.2010.         Ispitivač: Jelena Vrzić , 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Komatina Mariija
2. Luković Ivona

 



 

 

10.        AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad           Datum ispita: 04.06.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Škrivanko Marijana














 

9.          AK BUSHIDO Niš                                   Datum ispita: 15.06.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Pavlović Martin


4. KYU
1. Aleksić Petar

 

 

 



8.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 15.04.2010.          Ispitivač: Jelena Vržić, 6. DAN Aikikai

 

7. KYU
1. Malinić Ana

 













 

7.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 07.04.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Petrović Snežana

6. KYU
1. Maričić Petar


 









 

 

6.          AK Jovica Stanojević                           Datum ispita: 03.03.2010.         Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Jevtić Sanja
2. Jovanović Nemanja

5. KYU
1. Mirković Andrej 

6. KYU
1. Živančević Natalija











 

5.          AK BUSHIDO Niš                                   Datum ispita: 21.02.2010.          Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Manojlović Nikola
2. Cvetković Nikola
3. Đorđević Dušan
4. Vacić Darko



 









 

 

4.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad           Datum ispita: 10.02.2010.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Nićifirović Milan
2. Cikarić Nebojša

2. KYU
1. Nađ Nina
2. Janković Jelena

3. KYU
1. Horvat Marina



5. KYU
1. Glendža Dejan
2. Pavlica Luka
3. Bubulj Strahinji
4. Pujić Miloš
5. Maodus Nikola



6. KYU
1. Nikolić Milan
2. Sekulić Nataša
3. Major Luka
4. Kostrešević Sanja
5. Djurić Simona
6. Mijić Dejan
7. Sobić Nina
8. Pele Davor
9. Papić Luka
10. Firanji Tamas
11. Kopanja Slobodan
12. Petrović Ivana

 

3.          AK SEISHIN                                          Datum ispita: 06.02.2010.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Grbić Marko
2. Kostre Marko
3. Bursać Aleksa
4. Ikodinović Bojana

4. KYU
1. Brdar Luka
2. Dmitrović Viktor
3. Paunović Petar
4. Bajčeta Bojan


5. KYU
1. Biberdžić Dimitrije
2. Đorđević Srećko

6. KYU
1. Čubrilo Nikola
2. Međedović Kosta
3. Banović Strahinja
4. Đorđević Jovana








 

 

2.          AK TISA Zrenjanin                                Datum ispita: 10.01.2010.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Dimitrovski Mina
2. Đekić Miroslav

4. KYU
1. Kastrati Stefan
2. Aćin Nevena
3. Jovanović Isidora
4. Bogunović Marko

5. KYU
1. Čvorović Ivan



6. KYU
1. Benak Laslo
2. Vaštag Endro
3. Ripak Igor







 

1.          AK Jovica Stanojević                            Datum ispita: 03.01.2010.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Milosević Igor
2. Despotović Darko
3. Milošević Dušan
4. Lazić Igor
5. Lazić Predrag
6. Životić Isidora