Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu


                    

11.          AK Jovica Stanojević                        Datum ispita: 27.12.2011.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Životić Isidora
2. Đenić Aleksandar

6. KYU
1. Smičiklas Damjan
2. Stamenković Jelena

 

 

 

 

10.          AK SEISHIN Zemun                         Datum ispita: 03.11.2011.          Ispitivač: Srđan Pranić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Filipović Biljana
2. Vasiljević Marijana
3. Vučetić Milan
4. Kecman Nemanja
5. Vujnić Nikola

 



 

 

 

9.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad         Datum ispita: 31.10.2011.          Ispitivač: NIkola Stojanović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Glendža Dejan
2. Milojević Srđan
3. Bubulj Strahinja

4. KYU
1. Mijić Dejan
2. Petrović Ivana
3. Firanji Tamaš



 

 

 

8.          AK Tisa Zrenjanin                              Datum ispita: 03.07.2011.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Bečkei Zoltan
2. Rimai Josip

2. KYU
1. Stanić Nikola

3. KYU
1. Vujaković Dragomir

4. KYU
1. Vaštag Endre
2. Ripak Igor
3. Benak Laslo


5. KYU
1. Hromičik Filip
2. Ikić Miloš
3. Švarc Zoltan
4. Avramov Goran
5. Ivanov Dimitrije
6. Simić Stevan
7. Lovčević Mladen
8. Jovanović Dušan
9. Roćenović Ognjen
10. Gligorić Slobodan


11. Vojnović Igor
12. Mikloš Tinde
13. Stojanović Bojan
14. Marinkov Nebojša
15. Dušanić Aleksandar
16. Milutinović Mihajlo
17. Lakatuš Filip
18. Đuričić Miroslav
19. Stojadinović Nenad
20. Bojanić Marina

6. KYU
1. Markov Boris
2. Stojanov Marko
3. Stojanov Luka
4. Jenei Monika
5. Bandin Branislav
6. Kiseljev Vladimir
7. Isakov Trifun
8. Stankov Marko
9. Prvin Zoran

 

7.          AK SHIWASU Novi  Sad                      Datum ispita: 25.06.2011.          Ispitivač: Nemanja Popović, 3. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Stanković Vladimir
2. Radujković Dragan

5. KYU
1. Dimić Nikola


6. KYU
1. Mišić Radovan
2. Gavrilović Milan
3. Gvozden Vladimir

 

 

 

 

6.          AK SEISHIN Beograd                           Datum ispita: 06.06.2011.         Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Đorđević Srećko

5. KYU
1. Janković Relja
2. Janković Srđan

6. KYU
1. Đurić Igor
2. Stojanović Luka
3. Bursać Maja
4. Miljković Vanja
5. Minitrijević Mladen









 

5.          AK DUNAV                                         Datum ispita: 03.06.2011.          Ispitivač: Jelena Drvendžija, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Komtina Marija
2. Maričić Petar

6. KYU
1. Filipović Sofija
2. Jovanović Milomir
3. Bosanac Vasij

 









 

 

4.          AK Aikido Ikeda Dojo Novi Sad        Datum ispita: 09.05.2011.          Ispitivač: Nikola Stanojević, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Nikolić Milan

6. KYU
1. Miličić Vanja
2. Dimitrov Valentina
3. Dimitrov Nikola

 

 

 

 

3.          AK Jovica Stanojević                       Datum ispita: 06.03.2011.          Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Tabaković Đorđe
2. Aleksić Petar
3. Vender Slaviša

4. KYU
1. Životić Isidora
2. Đenić Aleksandar
3. Gašić Valentin

5. KYU
1. Vacić Darko
2. Maanojlović Nikola

6. KYU
1. Živković Radmila
2. Berić Braniša
3. Mrinković Biljana
4. Ranković Vuk
5. Vučinić Luka
6. Bogdan Miloš
7. Cvetković Agata





 

 

2.          AK SEISHIN Beograd                      Datum ispita: 02.02.2011.          Ispitivač: Boško Jelić, 3. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Bursać Aleksa
2. Kostre Marko
3. Ikodinovič Bojana

3. KYU
1. Brdar Luka
2. Bajčeta Bojan
3. Dmitrović Viktor

4. KYU
1. Banović Strahinja
2. Novevski Aleksa



5. KYU
1. Marić Ognjen
2. Đorđević Jovan
3. Međedović Kosta



6. KYU
1. Janković Relja
2. Janković Srđan
3. Kočović Marko
4. Mitrović Kosta

 

1.          AK Tisa Zrenjanin                          Datum ispita: 16.01.2011.          Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Torde Beli
2. Aćin Nevena
3. Jovanović Isidora

4. KYU
1. Čvorović Ivan 

6. KYU
1. Šarić Nikola
2. Stojadinović Nenad
3. Marinkov Nebojša
4. Lakatuš Filip
5. Hromčik Filip
6. Bojanić Marina
7. Džakula Ina
8. Vojnov Ivana
9. Egete Žolt
10. Švarc Zoltan
 

 

11. Avramov Goran
12. Ivanov Dimitrije
13. Simić Stevan
14. Lovčević Mladen
15. Jovanović Dušan
16. Roćenović Ognjen
17. Gligorić Slobodan
18. Vojnović Igor
19. Tinde Mikolš
20. Stojanović Bojan
21. Milutin Sanja




22. Dušanić Aleksandar
23. Ikić Miloš
24. Đuričić Miroslav