Održani ispiti u 2017./2016./2015./2014./2013./2012./2011./2010./2009. |  Program za polaganje  |  Tabela min. kriterijuma za ucešce na ispitu

 

DAN POLAGANJA:

2. Novembarski aikido seminar - Beograd                Datum ispita: 15.11.2015.                Ispitivač: shihan Michele Quaranta 6.DAN AIKIKAI

 

SHODAN /1.DAN/
1. Bubulj Strahinja /Aikido Ikeda dojo NS/

2. Kostovski Damir /Aikido Ikeda dojo NS/
3. Stoičić Nikola /Tisa Zr dojo/
4. Vaštag Endre /Tisa Zr dojo/
5. Radojičić Marko /Vršac dojo/

NIDAN /2.DAN/
1. Filipović Vladan /Bushido Niš/

 

 

YONDA/4.DAN/

1. Tošić Vladimir /Bushido Niš/

 

 

 

 

1. AK "Jovica Stanojević" Beograd                Datum ispita: 03.03.2015.                Ispitivač: Jelena Vrzić 6.DAN AIKIKAI

 

SHODAN /1.DAN/
1. Fahd Oulad Abdelkrim  /Jovica Stanojević dojo/

 

 

 

 

 

 

 KYU POLAGANJA:

15.  AK "DOWN-SUNRISE" Kosovska Mitrovica        Datum ispita: 15.11.2015.  /Beograd/                     Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Elezović Nebojša

 





 

 

  

 

14.  AK "TISA"  Zrenjanin                                               Datum ispita: 04.07.2015.                      Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

1. KYU
1. Čvorović Ivan 
2. Mirčetić Marko
3. Mirčetić Savica 
4. Lovčević Mladen
5. Mikloš Tinde 
6. Dušanić Aleksandar 
7. Jovanović Dušan

2. KYU
1. Blažević Nina
2. Tomić Aljoša
3. Pješčić Siniša

4. KYU
1. Stefanović Stefan
2. Jovanović Marina

5. KYU

1. Jović Mila
2. Surla Petar
3. Čekić Lenka-Marina

6. KYU
1. Lančuški Nenad
2. Grbić Vesna
3. Golić Jasenka
4. Stupovski Dušan

   

 

13.  AK "Aikido Ikeda Dojo Novi Sad"                   Datum ispita: 27.06.2015.                  Ispitivač: Nikola Stojanović, 3. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Mikac Željko
2. Jokić Anica

5. KYU
1. Đurić Nikola
2. Jeftić Ljubomir
3. Mitreski Aleksa 
4. Tošić Danilo          5. Miljković Slađana

6. KYU
1. Mahmić Alen
2. Radosavkić Nemanja
3. Radićanin Nikola
4. Bajić Gojko

 



   

 

12.  AK "Dunav" NBG                                           Datum ispita: 26.06.2015.                      Ispitivač: Jelena Drvendžija, 4. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Živković Dejan

4. KYU
1. Rajković Ana

5. KYU
1. Solar Nikolić Dino
2. Kostić Dragana 

6. KYU

1. Jahura Olivera
2. Petaković Dragan

 

  

11.  AK "SEISHIN"  Beograd                              Datum ispita: 20.06.2015.                      Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Filipović Ljupka 
2. Pantić Strahinja

3. KYU
1. Terzić Petar
2. Kundačina Dmitra
3. Ranđić Tijana






 

 

  

 

10.  AK "Jovica Stanojević" Beograd                 Datum ispita: 20.06.2015.                      Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Mojsić Ana 
2. Habuš Nikolina
3. Gavrilović Irina
4. Zimonjić Nemanja
5. Zimonjić Vukašin

 

6. Veljović Joviša 
7. Veljović Pavle
8. Đorđević Nikola
9. Lukić Nikola
10. Stojisavljević Predrag



 

 

  

 

9.  AK "SEISHIN" Zemun                                  Datum ispita: 01.06.2015.                      Ispitivač: Srđan Pranić, 3. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Grozdanić Bojana
2. Milovanović Jovan
3. Šorgić Mihailu

6. KYU
1. Krkobabić Marija
2. Šorgić Dajana





 

 

  

 

8.  AK "DOWN-SUNRISE" Kosovska Mitrovica        Datum ispita: 31.05.2015.  /NIŠ/                     Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

6. - 5. KYU
1. Elezović Nebojša

 





 

 

  

7.  AK "BUSHIDO" Niš                             Datum ispita: 04.05.2015.                    Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Stošić Mihajlo

 

   

 

 

6. AK "BUSHIDO" Niš                             Datum ispita: 15.02.2015.                     Ispitivač: Vladimir Tošić, 3. DAN Aikikai

 

6. KYU
1. Petković Mihajlo 

 5. KYU

1. Novaković Aleksa

2. KYU
1. Cvetanović Agata









 

5.  AK "TISA"  Zrenjanin                        Datum ispita: 17.01.2015.                      Ispitivač: Aleksandra Šutović, 4. DAN Aikikai

 

4. KYU
1. Stojanov Luka 
2. Stojanov Marko
3. Isakov Trifun 
4. Markov Boris
5. Prvin Zoran 


6. Jovanović Filip 
7. Babić Dragan
8. Majstorović Rajko 
9. Ljeljak Vladimir
10. Stojiljković Vanja 

5. KYU
1. Đurišić Aleksandar
2. Rikić Jovana
3. Vujanov Željko 

6. KYU
1. Bjeloglav Mina
2. Bjeloglav Dunja
3. Manojlović Nikola 
4. Manojlović Marija           5. Karadžin Vuk


6. Karadžin Marko
7. Marković Srđan
8. Čekić Lenka - Marina
9. Stankov Aleksa
10. Jović Mila 
11. Surla Petar

   

4.  AK "Jovica Stanojević" Beograd          Datum ispita: 03.03.2015.                    Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

5. KYU
1. Mojsić Branislav
2. Andrić Mirela

6. KYU
1. Anđelković Aleksandar
2. Momčilović Aleksa

7. KYU
1. Habuš Nikolina
2. Vilić Jelena
3. Mojsić Ana 

 

 

  

3.  AK "SEISHIN" Beograd                        Datum ispita: 07.02.2015.                      Ispitivač: Boško Jelić, 4. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Spalević Aleksandra 
2. Janković Relja

3. KYU
1. Barišić Andrija

4. KYU
1. Kundačina Maša
2. Beloica Maja
3. Novaković Ilija

5. KYU
1. Jonić Jovana
2. Bugarski Mihailo


 

6. KYU
1. Jovanović Iva 
2. Dvizac Milica
3. Alispahić Lena 
4. Simonović Lazar           5. Puzić Nikola

  

2.  AK "Jovica Stanojević" Beograd         Datum ispita: 01.02.2015.                      Ispitivač: Jelena Vrzić, 6. DAN Aikikai

 

3. KYU
1. Berić Braniša
2. Pajović Dejan
3. Vučinić Luka

4. KYU
1. Stamenković Jelena
2. Počuča Saša
3. Bogdanović Pavle

6. KYU
1. Vučinić Jovana




 

 

  

1.  AK "VRŠAC"                                                   Datum ispita: 25.01.2015.                      Ispitivač: Vojkan Milenković, 4. DAN Aikikai

 

2. KYU
1. Fijatović Mario

3. KYU
1. Ćosić Slobodan

5. KYU
1. Srndaćević Veljko

6. KYU
1. Bradvarović Ognjen
2. Milenković Pavle
3. Roganović Živa
4. Ćosić Ivan